Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom UT007V
Kód: 81640Související produkty
Detailní popis produktu
Série ULTRASAN nabízí moderní a stylové řešení v oblasti vodovodních baterií a sprchových systémů, které spojuje praktické funkce s atraktivním designem. Sortiment zahrnuje baterie stojánkové, nástěnné, podomítkové, do podlahy, na okraj vany i sprchové sloupy. Produkty jsou dostupné v několika povrchových úpravách: chrom, matná černá, matná zlatá nebo kombinace matné černé se zlatou, což umožňuje jejich sladění s různými styly koupelen.
Série ULTRASAN je charakteristická nejen svou funkčností, ale také důrazem na detaily, jako je vroubkovaný design ovládacích prvků. Tento prvek nejen podtrhuje estetickou hodnotu, ale zároveň zajišťuje pohodlné ovládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 3.064 kg |
| EAN: | 8590913990526 |
| Barva: | Chrom |
| Výška: | 303 mm |
| Hloubka: | 234 mm |
| Balení: | 3 ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 225 mm |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913990526 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
