Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bonomini INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/chrom 0581CX32K7
Kód: 118685Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575053752 |
| Barva: | Chrom |
| Balení: | 1 ks |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Výrobce: | Bonomini |
| EAN: | 8030575053752 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
