Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, chrom SC715
Kód: 91238Související produkty
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.412 kg |
| EAN: | 8590913997174 |
| Barva: | Chrom |
| Výška: | 708 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Více funkcí;Sprcha + držák + hadice 150 cm;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Déšť/Masáž |
| Tvar: | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913997174 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
