Sapho SELVA skleněné umyvadlo na desku 50,5x38cm, zlatá TY319
Kód: 119929Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8590913134531 |
| Barva: | Zlato |
| Šířka: | 505 mm |
| Výška: | 135 mm |
| Hloubka: | 375 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Materiál: | Sklo |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913134531 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
