Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho Pevná připojovací trubka průměr 10 mm, F 3/8', 40 cm, chrom TWC63
Kód: 52224Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.148 kg |
| EAN: | 8590913941900 |
| Průměr: | 10 mm |
| Barva: | Chrom |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 40 cm |
| Délka: | 400 mm |
| Materiál: | Měď |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913941900 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
