Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho Magnetický háček na radiátor, chrom 1301-11
Kód: 18915Související produkty
Detailní popis produktu
Nosnost 1 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| EAN: | 8590913828348 |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 40x20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913828348 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
