Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho HANDICAP WC sedátko pro handicapované, bílá 1010
Kód: 17346Související produkty
Detailní popis produktu
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 8590913825187 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 373 mm |
| Hloubka: | 449 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 37,3x44,9 cm |
| Materiál: | Duroplast |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913825187 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
