Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho Flexibilní nerezová hadice FxF 1/2"x1/2", 40cm, bronz 33413
Kód: 22643Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezová hadička, opletená
- Na obou koncích převlečná matice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913855061 |
| Barva: | Bronz |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 40 cm |
| Délka: | 400 mm |
| Velikost závitu: | FxF 1/2"x1/2" |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913855061 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
