Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho COLONNA držák ručníků 650mm, nerez mat IRPA20
Kód: 18741Související produkty
Detailní popis produktu
Lamelový radiátor COLONNA je určen nejen do koupelen, ale i jiných místností nebo jako topná stěna či architektonický prvek. Doporučujeme v kombinaci s praktickým držákem ručníků z leštěné nerez oceli. Pouze se středovým připojením s roztečí 50 mm. Barevné varianty otopných těles této řady nejenže vyhřejí koupelnu, ale ovlivní i její atmosféru. Jsou estetické a v kombinaci s držákem ručníků také praktické.
- Připojovací ventily nejsou součástí balení
- K radiátorům nelze použít elektrickou topnou tyč
- Na radiátor lze umístit 1 až 2 držáky ručníků (nejsou součástí radiátoru)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913827419 |
| Barva: | Broušený nerez |
| Šířka: | 650 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 650x50x80 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913827419 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
