Sapho Bidetová sprška kulatá, bílá mat BS616W
Kód: 118689Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135620 |
| Barva: | Bílá mat |
| Šířka: | 23 mm |
| Výška: | 113 mm |
| Hloubka: | 59 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913135620 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
