Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder STAN koupelnová stolička, průměr 30cm, černá A176110
Kód: 122993Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.571 kg |
| EAN: | 4006956196978 |
| Průměr: | 300 mm |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 455 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 300x455x300 mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Nosnost: | 150 kg |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956196978 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
