Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder SERENITY předložka 60x90cm s protiskluzem, polyester, zelená 7110305
Kód: 122966Detailní popis produktu
- Výška vlasu cca 18 mm
- Lze prát na nízké teploty
- Protiskluzová úprava
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové předložky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 4006956199290 |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 600 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 60x90 cm |
| Délka: | 900 mm |
| Materiál: | Polyester |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koupelnová předložka |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956199290 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
