Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder POSH WC štětka na postavení, mramor, béžová 2234419
Kód: 73858Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.146 kg |
| EAN: | 4006956136554 |
| Průměr: | 100 mm |
| Barva: | Béžová |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 100x400 mm |
| Materiál: | Kámen |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956136554 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
