Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder NOWRA stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá/dub 11127110
Kód: 122985Detailní popis produktu
Doplňky SKA, ať se jedná o stojany, držáky na ručníky nebo nástěnné police, vkusně doplní konzole ze série SKA Industrial. Veškeré kovové části jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, lakované práškovou barvou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.804 kg |
| EAN: | 4006956192499 |
| Barva: | Černá;Hnědá |
| Šířka: | 215 mm |
| Výška: | 660 mm |
| Hloubka: | 165 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 215x660x165 mm |
| Materiál: | Dřevo;Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956192499 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
