Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder MULAN kosmetické zrcátko s přísavkami, LED, Ø 127mm, bílá 03003201
Kód: 122988Detailní popis produktu
- 5x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.299 kg |
| EAN: | 4006956137742 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 165 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Přísavka |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956137742 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
