Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder MAREN sklenka na postavení, černá/bambus 2023110
Kód: 122980Detailní popis produktu
Spojení, které funguje - to je motto kolekce MAREN. Kombinace bambusu s černou barvou působí svěže a přirozeně. Ať máte koupelnu zařízenou v přírodním nebo industriálním stylu, doplňky MAREN jsou správnou volbou.
Kolekci doplňuje kosmetické zrcátko KARA v bambusovém rámu. Je oboustranné a nastavitelné. Stranu s 5násobným zvětšením ocení každá žena při líčení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.194 kg |
| EAN: | 4006956225418 |
| Barva: | Černá;Hnědá |
| Šířka: | 110 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 110x110x50 mm |
| Materiál: | Bambus;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956225418 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
