Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder KIM polička do sprchy, 266x83x107mm, chrom 12022100
Kód: 122968Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátěný program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.468 kg |
| EAN: | 4006956197258 |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 266 mm |
| Výška: | 83 mm |
| Hloubka: | 107 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 266x83x107 mm |
| Délka: | 266 mm |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Nosnost: | 3 kg |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956197258 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
