Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder DUCKY stěrka do sprchy, ABS, černá 13003010
Kód: 111077Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.076 kg |
| EAN: | 4006956162072 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 210 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 210x230 mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956162072 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
