Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder DARWIN stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá mat 11129110
Kód: 122984Detailní popis produktu
WC štetka je od rezervního držáku toaletního papíru oddělena plastovou přepážkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| EAN: | 4006956195551 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 230 mm |
| Výška: | 670 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 230x670x180 mm |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956195551 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
