Řetězový kódový zámek na koloběžku Procraft CH900.6C | CH900.6C
Kód: 123331Detailní popis produktu
Řetězový kódový zámek na koloběžku Procraft CH900.6C
5místný číselný zámek
Resetovatelný kód: Ano (původně 00000)
Bezpečnostní úroveň: 6/10 - překousnutelné pouze boltcutterem
Záruka: 3 roky
Řetězový zámek na ochranu kola, koloběžky a dalších dopravních prostředků. Řetěz z tvrzené oceli o tloušťce 6 mm poskytuje vyšší odolnost proti poškození a běžným pokusům o překonání. Ochranný textilní návlek pomáhá chránit rám před poškrábáním. Praktický 5místný číselný zámek umožňuje nastavení vlastní kombinace bez nutnosti používání klíče.
Instrukce pro změnu kódu:
- Otevřete zámek: Nastavte aktuální kód (00000 u nového zámku) přesně proti značkám na těle zámku a otevřete jej.
- Otočte vnitřním kroužkem:
Uvnitř otevřeného mechanismu se nachází plastový vroubkovaný kroužek. Otočte jej po směru hodinových ručiček až na doraz. - Nastavte nový kód:
Držte kroužek v otočené poloze a nastavte novou kombinaci číslic přesně podle značek. - Vraťte kroužek zpět:
Otočte plastový kroužek zpět proti směru hodinových ručiček do původní polohy. Nový kód je uložen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 6978880185831 |
| Barva: | Černá |
| Délka, mm: | 900 |
| Materiál: | Tvrzená ocel + Polypropylenový potah |
| Hmotnost: | 0,699 kg |
| Tloušťka řetězu: | 6 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6978880185831 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
