Procraft Řetězový klíčový zámek na koloběžku CH900.6K | CH900.6K
Kód: 123332Detailní popis produktu
Řetězový klíčový zámek na koloběžku CH900.6K
Klíčový zámek
2 klíče
Bezpečnostní úroveň: 6/10 - překousnutelné pouze boltcutterem
Záruka: 3 roky
Řetězový zámek na ochranu kola, koloběžky a dalších dopravních prostředků. Řetěz z tvrzené oceli o tloušťce 6 mm poskytuje vyšší odolnost proti poškození a běžným pokusům o překonání. Ochranný textilní návlek pomáhá chránit rám před poškrábáním. Praktický klíčový mechanismus zajišťuje jednoduché a pohodlné zamykání. Součástí balení jsou dva klíče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 6978880185855 |
| Barva: | Černá |
| Délka, mm: | 900 |
| Materiál: | Tvrzená ocel + Polypropylenový potah |
| Hmotnost: | 0,594 kg |
| Tloušťka řetězu: | 6 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6978880185855 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
