Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Procraft Elektrický rázový utahovák ES1450 | ES1450
Kód: 121504Detailní popis produktu
Rázový utahovák s 1/2» upínáním a kroutícím momentem 450Nm je praktický pomocník do každé dílny. Silný motor s příkonem 800W a vysokých otáčkách až 2200 zaručuje vysoký utahovací moment. Usnadní povolování i poškozených stržených šroubů. Je dodávaný v sestavě s nosným popruhem, uhlíkovými kartáči a sadou nástrčných klíčů 17, 19, 21, 22 ze chrom-molybdenové oceli mm v kartonu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.48 kg |
| EAN: | 6972622482530 |
| Točivý moment: | 450 Nm |
| Příkon: | 800 W |
| Otáčky: | 2200 /min |
| Uchycení: | 1/2" |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622482530 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
