Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Procraft Bruska přímá s ohebným nástavcem PG400 (PG130) | PG400
Kód: 121843Detailní popis produktu
Bruska přímá s ohebným nástavcem Procraft PG400
Součástí balení: ohebná hřídel o délce jednoho metru,
36ks nástavců vrtáky do kovu, plastu a dřeva, plastový kufr, držák.
Regulace otáček, rychloupínací sklíčidlo
Příkon (W) 130 Otáčky (ot./min) 8000-30000
Úchyt (mm) 3,2 Max. použitelný průměr kotoučů: 25 mm
Hmotnost (kg) 0,6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 6972622482165 |
| Příkon: | 130 W |
| Otáčky: | 8000-30000 /min |
| Úchyt: | 3,2 mm |
| Max. použitelný průměr kotoučů: | 25 mm |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622482165 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
