Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Příklepová vrtačka Procraft PS1700/2 | PS1700/2
Kód: 121670Detailní popis produktu
Elektrická příklepová vrtačka Procraft PS1700/2 je určena k vrtání do dřeva, betonu a kovu. Regulace otáček umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Silný motor s výkonem 1050W a vysokých otáček až 700 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci. Funkce vrtání s příklepem usnadní a zrychlí práci s cihlou, betonem a kamenem. Součástí dodávky jsou uhlíkové kartáče. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 6972622480284 |
| Příkon: | 1050 W |
| Otáčky: | 700 /min |
| Průměr sklíčidla: | 13 |
| Hmotnost: | 2,6 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622480284 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
