Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pokosová pila s funkcí stolní kotoučové pily 2 v 1 Procraft CMS25 | CMS25
Kód: 120741Detailní popis produktu
Pokosová a stolní pila Procraft CMS25 je určena k řezání měkkého i tvrdého dřeva, plastu. Silný motor s příkonem 1800 W a vysokých otáčekách 4500 zaručuje vysoký řezný výkon. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry usnadňují manipulaci. Skelet a pracovní stůl je z hliníkové slitiny. Možnost připojení vysavače pomocí hadice zaručí čisté pracovní prostředí. Upevnění k pracovnímu stolu pomocí otvorů zaručuji a vysokou stabilitu při práci. Součástí dodávky je kotouč, uhlíkové kartáče, inbusové klíče. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pokosové pily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 6973934254211 |
| Napětí: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 1800 W |
| Otáčky: | 4500 /min |
| Kotouč: | 250 mm |
| Počet zubů: | 36 |
| Řezná hloubka: | 0°/0° 120х75 0°/45° 120х50 45°/0° 90х75 33°/25° 60х35 60°/25° 85х35 mm |
| Rozměry stolu: | 416х352 mm |
| Průměr upevňovacího otvoru: | 30 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934254211 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
