Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Plotostřih elekrický Procraft PT750 | PT750
Kód: 120723Detailní popis produktu
Plotové nůžky Procraft PT750 pro stříhání a tvarování keřů a živých plotů se sílou nezaschlých výhonů až 24 mm. Silný a tichý motor s příkonem 750 W a vysokých otáček až 1800 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci. Rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem usnadní práci. 61 cm dlouhá lišta umožňuje úpravu většiny živých plotů. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 6973934251708 |
| Napětí: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Motor: | elektrický |
| Příkon: | 750 W |
| Délka lišty: | 610 mm |
| Typ nože: | dvojitý |
| Otáčky: | 1800 /min |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Maximální řez: | 24 |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 88,9 dB|3 dB |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 99,9 dB |3 dB |
| Vibrace: | 3,993 м/с2 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934251708 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
