Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pásová bruska Procraft PBS1600 (PBS1010) | PBS1600
Kód: 121654Detailní popis produktu
Pásová bruska je určena k výkonnému rovinnému broušení dřevěných materiálů - trámů, prken, latí i deskových materiálů. Je vybavena textilním zásobníkem prachu, do kterého se odsává obroušený materiál. Bruska je vybavena elektronickou regulací otáček, která v kombinaci se správně zvoleným brusivem garantuje kvalitní výsledek práce. Součástí balení v kartonu je brusný pás.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 6972622482721 |
| Příkon: | 1010 W |
| Rychlost pásu: | 120-380 m/min |
| Brusný pás: | 76x533 mm |
| Brusná plocha: | 76x170 mm |
| Sklápěcí přední kryt: | Ano |
| Regulace rychlosti pásu: | Ano |
| Hmotnost: | 3,4 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622482721 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
