Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pásová bruska Procraft PBS1400 | PBS1400
Kód: 120612Detailní popis produktu
Pásová bruska PBS1400 je určena k výkonnému rovinnému broušení dřevěných materiálů - trámů, prken, latí i deskových materiálů. Je vybavena textilním zásobníkem prachu, do kterého se odsává obroušený materiál. Bruska je vybavena elektronickou regulací otáček, která v kombinaci se správně zvoleným brusivem garantuje kvalitní výsledek práce. Součástí balení v kartonu je brusný pás.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.76 kg |
| EAN: | 6972622482646 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 800 W |
| Brusný pás: | 76x457 mm |
| Rychlost pásu: | 120-260 m/min |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Vibrace: | 5.1m/s2 |
| Hladina akustického tlaku: | LpA=101 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | LwA=90 dB(A) |
| Třída ochrany: | II |
| Třída krytí: | IP20 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622482646 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
