Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Novaservis Nerezová hadička M3/8" x M3/8" -40cm PWS92
Kód: 80484Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5901095616440 |
| Provedení: | M3/8" x M3/8" |
| Nerezová ocel: | |
| Přepravované médium: | voda |
| Délka [mm]: | 40 |
| Délka L [cm]: | 40 |
| Čárový kód: | balení s čárovým kódem pro maloobchodní prodej |
| Materiál opletu: | ocel odolná proti korozi |
| Média: | voda |
| Připojení: | 3/8" x 3/8" |
| Typ připojení: | MM |
| Výrobce: | Novaservis |
| EAN: | 5901095616440 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
