Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Nabíječka pro 20V Li-ion pro 2 baterie Procraft 20/2 | 20/2
Kód: 120510Detailní popis produktu
Pro všechny úkoly
Autonomii akumulátorového nářadí zajišťuje nejen kapacita a počet baterií, ale také možnost jejich včasného nabití. Pro tento úkol je ideální dvouslotová nabíječka akumulátorů.
Pro profesionální použití
Výkonné nářadí, jako jsou řetězové pily nebo akumulátorové sekačky, vyžaduje pro provoz dvě baterie. Pro optimalizaci pracovního postupu nejlepší používat je ve spojení s nabíječkou dvou akumulátorů. Pokud používáte jednu sadu akumulátorů, můžete je po práci jednoduše umístit na nabíječku, ale pokud máte dvě nebo více sad, můžete pokračovat v práci, zatímco se jedna z dvojice nabíjí.
Univerzálnost a spolehlivost
Nabíječka Procraft komunikuje s elektronikou baterie a maximálně optimalizuje proces nabíjení. Každý z nabíjených akumulátorů je monitorován samostatně, čímž je vyloučena možnost nesprávného nabíjení. Když nabití dosáhne 100 %, indikátor se rozsvítí zeleně a nabíječka bude udržovat pouze maximální nabití baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory a nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 6973934251531 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Délka síťového kabelu: | 1,4 m |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Ochrana proti nadměrnému vybití: | Ano |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Baterie LI-ion: | 2/4/8 Ah |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934251531 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
