Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Míchadlo stavebních směsí Procraft PMM2000 | PMM2000
Kód: 121643Detailní popis produktu
Elektrické míchadlo Procraft PMM2000 je určeno k míchání betonu, malty, lepidla, omítky, sádry. Silný motor s výkonem 850 W a vysokých otáček až 950 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci. Součástí dodávky jsou uhlíkové kartáče, maticový klíč a metla 120 mm. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 6973934253252 |
| Příkon: | 850 W |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Otáčky: | 350-950 /min |
| Max. průměr metly: | 120 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934253252 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
