Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
METAFORM MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, černá mat 105T12001
Kód: 123146Detailní popis produktu
Police MYLINE z nerezové oceli představují elegantní a prostorově úsporné řešení pro uložení sprchové kosmetiky. Díky odtokovým drážkám se na jejich povrchu nehromadí voda, což usnadňuje údržbu a zachovává čistý vzhled. Minimalistický design podtrhne moderní charakter koupelny. Rovné police jsou navíc vybaveny praktickými háčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátěný program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.665 kg |
| EAN: | 8003062866326 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 214 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 214 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 214x90x214 mm |
| Délka: | 214 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: rohová |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | METAFORM |
| EAN: | 8003062866326 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
