Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
METAFORM MYLINE polička do sprchy závěsná, 240x490x220mm, nerez lesk 105T14100
Kód: 123144Detailní popis produktu
- vhodný na zástěny s max. šířkou horního profilu 35 mm
- háčky mají ochranu proti poškrábání zástěny
- přísavky na zadní straně spodní police přilnou ke sklu a zajistí stabilitu
Police MYLINE z nerezové oceli představují elegantní a prostorově úsporné řešení pro uložení sprchové kosmetiky. Díky odtokovým drážkám se na jejich povrchu nehromadí voda, což usnadňuje údržbu a zachovává čistý vzhled. Minimalistický design podtrhne moderní charakter koupelny. Rovné police jsou navíc vybaveny praktickými háčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.764 kg |
| EAN: | 8003062866296 |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 288 mm |
| Výška: | 605 mm |
| Hloubka: | 168 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 288x605x168 mm |
| Délka: | 288 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: vícepatrová;Polička: závěsná |
| Instalace: | Závěsná |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | METAFORM |
| EAN: | 8003062866296 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
