Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
METAFORM BOLD miska na postavení, agila 103T28533
Kód: 123133Detailní popis produktu
Série koupelnových doplňků BOLD vyrobená z keramiky se vyznačuje snadnou údržbou a okouzlí elegantním provedením v jemně oblých liniích. Vkusně bude vypadat především v minimalistických koupelnách. Nabízená barevná provedení: zemitá agila, tlumená verde a decentní carina usnadní výběr pro sladění s interiérem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.844 kg |
| EAN: | 8003062867194 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 192 mm |
| Výška: | 26 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 192x26x105 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Ostatní |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | METAFORM |
| EAN: | 8003062867194 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
