Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo WC kombi, zadní odpad s armaturou VSD90N (H8602780007601)
Kód: 93057Detailní popis produktu
WC kombi se zadním odpadem s armaturou má dvojité splachování. Hlavní předností této série je funkčnost a líbivý design.WC kombi je dodáváno včetně sedátka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 8592480135119 |
| Typ: | WC kombi |
| Tvar: | Oblý |
| Barva: | Bílá |
| Odpad: | Zadní |
| Šířka: | 370 mm |
| Oplach: | Standart |
| Hloubka: | 670 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Délka/Výška: | 755 mm |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480135119 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
