Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Spodní ALU lišta pro CK1060xH, vč. 2 ks krytek, délka 120 cm CKND251W04
Kód: 47659Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592480084219 |
| Typ: | Náhradní díl |
| Barva: | Leštěný hliník |
| Série: | Novea |
| Šířka: | 1200 mm |
| Hloubka: | 8 mm |
| Délka/Výška: | 10 mm |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480084219 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
