Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Sifon pro koupelnový žlab, plastový CZ05N
Kód: 10543Detailní popis produktu
Tento speciální sifon je kompatibilní s koupelnovými žlaby typu WAVE - CZ11, CZ12, CZ13. Výhodou tohoto sifonu je možnost otočit ho o 360°. Ke snadné instalaci zajisté přispěje i možnost snížení výšky sifonu až na 65 mm. Průtok celého systému žlabu je 0, 55 l/s.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592480047511 |
| Typ: | Náhradní díl |
| Šířka: | 90 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka/Výška: | 90 mm |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480047511 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
