Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Nastavovací profil pro Novea (zalamovací, pivotové a lítací) 30 - 40 mm, výška 2 m, chrom ALU CKND250Z6
Kód: 93133Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8592480133931 |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 53 mm |
| Hloubka: | 23,5 mm |
| Materiál: | Hliníkové profily |
| Délka/Výška: | 2000 mm |
| Stavitelnost: | 30-40 |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480133931 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
