Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Magnet úhlový Procraft CM25 | CM25
Kód: 121106Detailní popis produktu
Úhlový svářecí magnet Procraft je určen k fixaci a dočasného spojení kovových materiálů při svařování, vrtání. Budete mít obě ruce volné, tím vám usnadní a zrychlí práci. Vysoká nosnost zaručí silnou a stabilní fixaci obrobku v požadované poloze. Snadný výběr úhlu 30°,60°,90°,120°, 150°. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 6973934256574 |
| Volitelné úhly: | 30°,60°,90°,120°, 150° |
| Nosnost max: | 25 kg |
| Hmotnost: | 0,16 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934256574 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
