Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
LED svítilna (reflektor) aku/220V Procraft LP20 bez akumulátoru a nabíječky | LP20
Kód: 120769Detailní popis produktu
Použití
AKU reflektor LP20 poskytuje kvalitní osvětlení pracoviště díky účinné technologii LED. Bílé světlo o teplotě 6000 K umožňuje co nejpřesněji vidět barvy osvětlovaného objektu a maximalizovat kontrolu procesu.
Autonomie
20voltové baterie Procraft lze použít pro samostatný provoz. Jedna z těchto baterií zajistí až 7 hodin nepřetržitého provozu při maximálním světelném výkonu. V případě potřeby lze také snížit světelný výkon, a tím prodloužit provozní dobu.
Napájení ze sítě
Svítidlo je možné napájet také přímo z elektrické sítě, stačí zapojit kabel do reflektoru, a bude nepřetržitě pracovat na maximální výkon.
Komfort
Reflektor LP20 lze umístit napevno na stojan nebo namontovat pomocí úchytů a směr světla lze nastavit podle vašich požadavků. A v případě připojení k síti dlouhý 3m kabel umožňuje snadné polohování.
Výkon
Praktická rukojeť zajišťuje snadné přenášení a sklopná základna šetří místo při skladování. Používejte LP20 podle libosti!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 6973934255454 |
| Napětí akumulátoru: | 20V V |
| Baterie LI-ion: | 2Ah, 4Ah, 8Ah Ah |
| Délka síťového kabelu: | 3 m |
| Provozní teplota prostředí: | - 20 až +45°C |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Třída krytí: | IP20 |
| Typy napájania: | AKU i síťový 230V |
| Prevádzková doba pri maximálnom výkone z batérií: | 2.0 Ah - 105 min 4.0 Ah - 210 min 8.0 Ah - 420 min |
| Úhel paprsku: | 105-120 (°) |
| Teplota farieb: | 6000K (Min. 2700 K, Max. 6600 K) |
| Rozměry: | 297x284x182mm |
| Výkon: | 20 W |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255454 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
