Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Laser zelený liniový, křížový samonivelační Procraft LE-3D | LE-3D
Kód: 120481Detailní popis produktu
Zelený liniový laser Procraft LE-3D je určen k stanovení svislých a vodorovných linií v interiéru. Zelená čára laseru zaručuje lepší viditelnost ke denním světle. Možnost nainstalování na stativ se závitem 5/8». Univerzální napájení přímo ze sítě, pomocí baterie 1,5V typ AA nebo pomocí dodávaného akumulátoru. Díky automatické samonivelaci v rozsahu ±3° usnadní a zrychlí práci. Součástí dodávky je akumulátor, ochranné pouzdro, laserové brýle a napájecí adaptér. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čárové a křížové lasery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 6972622486224 |
| Napětí akumulátoru, V/ mAh: | 3,7/2000 |
| Pracovní rozsah, min uvnitř/m: | uvnitř 20-50m, venku 10-30m |
| Počet akumulátorů, ks: | 1 |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Přesnost měření: | ±0,2mm/m |
| Rozsah samonivelace: | ±3° |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622486224 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
