Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Kolébková pila Procraft PLG700 | PLG700
Kód: 121077Detailní popis produktu
Kolébková pila Procraft PLG700 je určena k řezání palivového dřeva. Silný indukční motor s příkonem 4000W a vývojem otáček až 1400 zaručuje vysoký řezný výkon. Pružinový systém, který vrátí podavač do původní pozice, usnadní a zrychlí práce. Brzdový systém zvyšuje bezpečnost práce. Balení karton. Pro řezání polen do průměru 250mm. Možnost použít kotouč o průměru 550,600 a 700mm s upínacím otvorem 30mm. Součástí stroje je pilový kotouč s SK plátky 700x30x3,5 mm 42T.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 6973934255256 |
| Příkon: | 4000 W |
| Otáčky: | 1400 /min |
| Průměr polena, cm: | 25-100 |
| Rozměry: | 1260x700x1220 |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Průměr kotouče: | 700 mm |
| Maximální průměr dřeva: | 250 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255256 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
