Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Kerra Solid 100x80 D sprchový kout, black, SOLRPD2C
Kód: 112473Detailní popis produktu
Specifika sprchového koutu Solid 100x80 D black
- rozměry - 78~80 x 98~100 x 195 cm
- asymetrické provedení s barevnou variantou transparentího (čiré) skla
- 6 mm bezpečnostní tvrzené sklo s povrchovou úpravou proti usazovaní nečistot KERRA PROTECT
- dvoukřídlé posuvné dveře
- kvalitní magnetické lišty na dveřích
- univerzální provedení L/P - ovlivnitelné instalací
- hliníkové profily s černou povrchovou úpravou
- šíře vstupu 46.5 cm
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 75 kg |
| EAN: | 5907548124104 |
| Rozměr koutu: | 100x80cm |
| Barva profilu koutu: | černá |
| Výška koutu: | 195cm |
| Typ otevírání koutu: | posuvný |
| Tvar koutu: | asymetrický |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | Kerra |
| EAN: | 5907548124104 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
