Kerra Aruba GL black čtvrtkruhový sprchový kout s vaničkou Rozměr koutu: 80x80cm, 33350_80X
Kód: 119897Detailní popis produktu
Specifika sprchového koutu Aruba GL black
- čtvrtkruhové provedení s hlubokou vaničkou a vystouplým intergrovaným sedátkem
- bezpečnostní tvrzené průhledné sklo
- dvoukřídlé posuvné dveře - vstup 43 cm u rozměru 80 a 53 cm pro rozměr 90 cm
- vyklápěcí dveře - lepší čistitelnost
- kvalitní magnetické lišty na dveřích
- ložiska - horní zdvojená
- profily - hliník/černá povrchová úprava
- akrylátová sprchová vanička - bílá, výška vaničky včetně sedátka 40,5 cm, hloubka 15 cm
- ostatní technické specifikace jsou v nákresu - galerie produktu
| Název | Délka | Šířka | Výška včetně vaničky |
| Aruba GL black 80 | 80 cm | 80 cm | 200 cm |
| Aruba GL black 90 | 90 cm | 90 cm | 200 cm |
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 5907548124746 |
| Rozměr koutu: | 80x80cm |
| Barva profilu koutu: | černá |
| Výška koutu: | 200cm |
| Tvar koutu: | čtvrtkruh |
| Typ otevírání koutu: | posuvný |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | Kerra |
| EAN: | 5907548124746 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
