Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Kerra Aruba čtvrtkruhový sprchový kout s vaničkou, black Rozměr koutu: 80x80cm, 33432_80X
Kód: 120431Detailní popis produktu
Specifika sprchového koutu Aruba, black
- čtvrtkruhové provedení v kompletu s nízkou vaničkou
- bezpečnostní tvrzené průhledné sklo
- dvoukřídlé posuvné dveře - vstup 43 cm u rozměru 80, 53 cm pro rozměr 90 cm
- vyklápěcí dveře - lepší čistitelnost
- kvalitní magnetické lišty na dveřích
- ložiska - horní zdvojená
- profily - hliník s černou povrchovou úpravou
- akrylátová sprchová vanička - bílá, výška vaničky 16 cm, hloubka 4.5 cm
- sprchový sifon není součástí
- ostatní technické specifikace jsou v nákresu - galerie produktu
| Název | Délka | Šířka | Výška včetně vaničky |
| Aruba 80 | 78-79 cm | 78-79 cm | 201 cm |
| Aruba 90 | 88-89 cm | 88-89 cm | 201 cm |
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 84 kg |
| EAN: | 5907548124661 |
| Rozměr koutu: | 80x80cm |
| Barva profilu koutu: | černá |
| Výška koutu: | 200cm |
| Tvar koutu: | čtvrtkruh |
| Typ otevírání koutu: | posuvný |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | Kerra |
| EAN: | 5907548124661 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
