Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Isvea SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá 10SQ51051
Kód: 25901Související produkty
Detailní popis produktu
Designová umyvadla ze série SOTT AQUA vynikají tenkou hranou, která je moderním trendem ve světě keramiky. Umyvadlo lze pověsit na stěnu, postavit na desku nebo zapustit do desky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.8 kg |
| EAN: | 8697687000694 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 507 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 50,7x13x50 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Isvea |
| EAN: | 8697687000694 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
