Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Hydraulický zvedák Procraft PJ2 | PJ2
Kód: 120729Detailní popis produktu
Hydraulický zvedák Procraft PJ2 je určen k zdvihání automobilů, ve stavebnictví a průmyslu. Konstrukce je z kvalitní litiny, vybavena bezpečnostním ventilem. Zvedák má zdvihací kapacitu 2 tuny a zdvihový rozsah od 148 mm do 278 mm a vybaven šroubovací patkou. Pohodlné zdvihání a plynulé spouštění břemen usnadňují práci. Součástí dodávky je tyč. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| EAN: | 6973934255263 |
| Zvedací kapacita: | 2 t |
| Minimální výška: | 148 mm |
| Maximální výška: | 278 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 80 mm |
| Nastavení výšky, mm: | 50 mm |
| Hmotnost: | 2,1 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255263 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
