Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Hydraulický zvedák pojízdný Procraft PJ25 | PJ25
Kód: 120738Detailní popis produktu
Pojízdný hydraulický zvedák Procraft PJ25 je určen k zdvihání automobilů. Nízký profil umožňuje zvedání automobilů se sníženou světlou výškou podvozku. Zvedák má zdvihací kapacitu 2 tuny a zdvihový rozsah od 135 mm do 340 mm. Konstrukce z kvalitního ocelového pláště zvyšuje odolnost. Ergonomické madlo a čtyři robustní kolečka usnadňují manipulaci. Součástí dodávky je zdvyhací tyč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 6973934255423 |
| Zvedací kapacita: | 2 t |
| Minimální výška: | 135 mm |
| Maximální výška: | 340 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255423 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
