Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
HOPA Volně stojící vana LUXURY bílá, se štěrbinovým přepadem Barva sifonu - Chrom, Rozměr vany - 170 × 80 cm, Způsob provedení - Pravé VANAVN170P
Kód: 84990Detailní popis produktu
Vana v levém/pravém provedení k montáži do rohu LUXURY v bílé lesklé barvě se Vám odmění pocitem vysokého komfortu. Budete ležet v lázni a kolem Vás bude dost místa, nic Vás nebude omezovat. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Vana se dodává v zářivě bílé lesklé barvě. Hladký povrch umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat a součástí vany je i kvalitní odtoková souprava (systém se štěrbinovým přepadem).
Rozměr volně stojící vany:
- 170 × 80 x 65 cm, objem 260 l
Materiál:
- Sanitární akrylát
Barevné provedení vany:
- Bílá lesklá barva
Součástí vany je i click-clack odtoková souprava se slim krytkou přepadu v barvě CHROM.
ZÁRUKA 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 54 kg |
| EAN: | 8595141941074 |
| Druh_vany: | Volně stojící |
| Materiál: | Sanitární akrylát |
| Barva: | Bílá lesklá |
| Série: | Luxury |
| Rozměr_C: | 65 cm,58 cm |
| Vybavení: | S nožičkami |
| Objem: | 270 l |
| Rozměr_A: | 170 cm |
| Rozměr_B: | 80 cm |
| Katalog: | HOPA Koupelny |
| Top_Produkt: | Ano |
| Skupina_artiklu: | AKCE2 |
| Rozměr_vany: | 170 × 80 cm |
| Způsob_provedení: | Pravé |
| Výrobce: | HOPA |
| EAN: | 8595141941074 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
