Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Honeywell Resideo V2020 radiátorový ventil, 1/2", přímý, V2020DSX15
Kód: 63873Související produkty
Detailní popis produktu
| Provedení | přímé |
| Připojení radiátoru | 1/2" |
| Připojení k systému | 1/2" |
| Rozměr | DN 15 |
| Pracovní tlak | PN10 |
| Povrchová úprava | poniklovaná mosaz |
| Připojení k hlavici | M 30 x 1,5 |
| Výrobce | Honeywell |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiátorové armatury |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 5059087003157 |
| Výrobce: | Honeywell |
| EAN: | 5059087003157 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
